Российский бизнес-портал «BazaRF»   Вакансии и резюме   Сфера услуг   Менеджер сферы услуг   On trade manager moscow(код mssb4926)
поиск вакансии компаний ВАКАНСИИ КОМПАНИЙ

Разместить вакансию
поиск резюме РЕЗЮМЕ СОИСКАТЕЛЕЙ

Разместить резюме

On trade manager moscow(код mssb4926)

Работа в городе: Москва

Заработная плата: По договоренности

Опыт работы: не имеет значения

Образование: высшее.

Пол: не имеет значения

График работы: полная занятость

Тип работы: штатный сотрудник

Место работы: в офисе

Условия работы и компенсации
Our client, a leading international soft drinks company, is currently looking to fill in a challenging position of On Trade Manager Moscow

Должностные обязанности
- Manage the Moscow on trade channel - Develop and implement Moscow on trade programs and activities - Responsible for setting up and fulfillment of business targets for the dedicated channel - distribution, visibility and volume - Manage a team of on trade professionals

Требования к квалификации
- An energetic, result-driven personality - Passionate about on trade, social life and networking - Excellent communication skills - Relevant on trade or trade marketing experience within a major FMCG/alcohol/tobacco company - Higher education, fluent English

Вакансию предоставил портал SuperJob.ru